Обмін та повернення товару

 

Ви можете обміняти або повернути товар, замовлений на lemika.com.ua, що не підійшов, з яких-небудь причин (фасон, розмір, колір), на протязі 14 днів з моменту його придбання, не рахуючи дня купівлі, згідно із законом "Про захист прав споживачів", якщо товар не використовувався і збережений його товарний вид. У разі, коли на момент обміну, аналогічного товару немає у продажу, покупець може придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості або отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого товару.

 

Порядок обміну або повернення товару.

Обмін товару :

Якщо товар не підійшов Вам за розміром, кольором, фасоном або по іншим причинам, які не пов'язані з претензіями до якості товару, Ви можете обміняти товар на аналогічний іншого розміру або - на будь-який іншій з перерахунком вартості.

Для здійснення обміну товару досить зв'язатися з нашими менеджерами по телефону і обговорити деталі (контакти вказані нижче).

Обмін товару буде здійснений в день прибуття повернення на склад.

Обмін товару проводиться за рахунок покупця.

 

Повернення товару:

Для розгляду заявки на повернення товару, Вам необхідно заповнити форму повернення товару (тут) або вислати нам фото заповненої і підписаної заяви на повернення, фото товарного чека, виданого при купівлі товару, по вайберу або на електронну пошту (контакти вказані нижче).

Для оформлення повернення необхідно заповнити і обов'язково підписати заяву на повернення (зразок заяви представлений нижче).

Покупцеві необхідно пред'явити розрахунковий документ, товарний або фіскальний чек, що виданий при купівлі товару та підтверджує його придбання.

Повернення здійснюється за умови, якщо товар, що повертається, не використовувався, збережений його товарний вид, споживчі якості, ярлики, бірки, відсутні механічні ушкодження.

У разі повернення товару неналежної якості, ми беремо на себе витрати по пересилці товару назад нам. Для цього необхідно надати чек за пересилку, прикріпивши його до заповненої заяви на повернення Товару, або відправити його фото по вайберу або на електронну пошту (контакти вказані нижче).

Витрати по поверненню товару, не пов'язані з претензіями до якості товару, сплачує покупець.

 

Відправка товару:

Відправити товар на обмін або повернення можна зручним для Вас способом, заздалегідь обговоривши з нашим менеджером адресу доставки.

 

Повернення грошових коштів:

Грошові кошти Вам буде повернено впродовж 10 днів з дати прибуття на склад товару, заповненої Покупцем заяви на повернення і товарного чека, який виданий при купівлі товару та підтверджує його придбання.

Якщо товар, що повертається, був передплачений, повернення коштів здійснюється на карту Приват банку або на карту іншого банку, виключно тій особі, хто здійснював оплату (ПІБ повинні відповідати покупцеві).

 

Звертаємо Вашу увагу:

  • у разі повернення товару з причини, яка не пов'язана з претензіями до якості товару, - посилки, які відправлені з післяплатою або з пересилкою за рахунок одержувача, ми не отримуємо. В цьому випадку посилки повертаються відправнику.
  • при оформленні відправлення, оціночну вартість товару, що повертається, необхідно вказувати у розмірі, що відповідає вартості товару у товарному чеку.
  • у разі, якщо дані одержувача вказані невірно, ми не можемо гарантувати доставку відправлення на наш склад.
  • зверніть увагу, - якщо присланий Вами товар не підлягає поверненню, ми будемо вимушені відправити його назад за Ваш рахунок.

 

З усіх питань обміну або повернення товару просимо Вас зв'язуватися з нами за адресою електронної пошти lemika@i.ua або по телефону (вайберу) 0972260849.

 

 

Зразок бланка повернення товару (необхідно роздрукувати, заповнити і підписати)

 

Адміністрації магазину lemika.com.ua

Від ______________________________

Паспорт серія______ № _____________

Виданий __________________________

______________________від_________

 

 

БЛАНК ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Я (замовник), ____________________________________________, прошу прийняти товар, куплений в інтернет-магазині lemika.com.ua, згідно з накладною (замовлення) №______________ від (дата)______________.

Повертаю товар (назва товару): ___________________________________

Артикул

Причина повернення

Сумма

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прошу повернути кошти на банківську карту ЗАМОВНИКА (вкажіть назву банку, № карти, ФІО замовника)

_______________________________ _______________________________

_______________________________ _______________________________

ІПН (iдентифiкацiйний код) замовника __________________________

Телефон ___________________________

 

 

    Дата ___________________

 

    Підпис_________________